PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Nėse jo Ribery, atėherė Silva

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3676
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Nėse jo Ribery, atėherė Silva   Thu Jul 02, 2009 10:36 am

Pas arritjes sė marrėveshjes pėr Karim Benzeman, Real Madridi do tė orientohet nė transferimin e njė mesfushori tė krahut qė mund tė jetė lojtari i Valencias, David Silva.
“Marca” shkruan se raportet ndėrmjet Los Blancos dhe Los Che janė pėrmirėsuar dukshėm qė nga transferimi i Albiolit nė Bernabeu, kėshtu qė sė shpejti pritet tė fillojnė bisedimet pėr anėsorin spanjoll.

Nėse nuk arrin ta transferojė Franck Riberyn, Florentino Perez do tė kėrkojė shėrbimet e Silvas, pėr tė cilin pritet tė paguajė afėr 20 deri 25 milionė euro.
Back to top Go down
View user profile
 
Nėse jo Ribery, atėherė Silva
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nėse Agim Ramadani, Sali Ēekaj... nuk janė heronj, atėherė kush janė?
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė
» Kallashi tregon se kush e ka bėrė tė famshme dhe sa herė brenda ditės bėn seks (Video)
» Arratiset pėr herė tė tretė nga burgu
» Arsim Mulliqaj:Nė Pranverėn e vitit 1981 e njofta pėr herė tė parė Kosovėn, tash 30 -tė vite mė parė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: