PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Nėse jo Ribery, atėherė Silva

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Nėse jo Ribery, atėherė Silva   Thu Jul 02, 2009 10:36 am

Pas arritjes sė marrėveshjes pėr Karim Benzeman, Real Madridi do tė orientohet nė transferimin e njė mesfushori tė krahut qė mund tė jetė lojtari i Valencias, David Silva.
“Marca” shkruan se raportet ndėrmjet Los Blancos dhe Los Che janė pėrmirėsuar dukshėm qė nga transferimi i Albiolit nė Bernabeu, kėshtu qė sė shpejti pritet tė fillojnė bisedimet pėr anėsorin spanjoll.

Nėse nuk arrin ta transferojė Franck Riberyn, Florentino Perez do tė kėrkojė shėrbimet e Silvas, pėr tė cilin pritet tė paguajė afėr 20 deri 25 milionė euro.
Back to top Go down
View user profile
 
Nėse jo Ribery, atėherė Silva
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: