PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Hleb ėshtė i lumtur te Barcelona

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Hleb ėshtė i lumtur te Barcelona   Thu Jul 02, 2009 10:36 am

Agjenti i mesfushorit Alexeandr Hleb, thotė se klienti i tij ka oferta nga Anglia dhe Gjermania, por ėshtė i lumtur nė Camp Nou.
Ish-lojtari i Arsenalit ka problem tė gjejė vend nė formacionin e parė tė Barcelonės, qė kur u largua nga Liga Premier verėn e kaluar.

Stuttgarti, ku Hleb luajti para se tė kalojė nė Arsenal nė vitin 2005, ėshtė i etur pėr tė rimarr lojtarin ndėrsa besohet se pėr tė ėshtė i interesuar edhe Aston Villa.

“Kemi katėrt ose pesė oferta nga klubet nga Anglia dhe Gjermania. Klubi e di kėtė, por drejtori sportiv (Txiki Berigistain) mė ka thėnė se Alexandr ka tė siguruar vend nė pėrbėrje dhe ky ėshtė vendim i trajnerit. Hleb ėshtė i lumtur nė Barcelona”, ka thėnė agjenti i lojtarit.
Back to top Go down
View user profile
 
Hleb ėshtė i lumtur te Barcelona
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: