PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sneijder pėrsėrit: Dua tė qėndroj nė Real

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Sneijder pėrsėrit: Dua tė qėndroj nė Real   Thu Jul 02, 2009 10:37 am

Mesfushori holandez i Real Madridit, Wesley Sneijder, thotė se ai dėshiron tė mbetet nė Santiago Bernabeu edhe nė sezonin e ardhshėm.
Real Madridi tashmė ka transferuar disa emra tė mėdhenj si Kaka, Ronaldo e Benzema, ndėrsa klubi spanjoll vazhdon tė kėrkojė edhe David Silvan, Frank Ribery dhe Xabi Alonson, dhe konkurrenca nė mesfushė do tė jetė e ashpėr.

“Sigurisht se do tė doja tė qėndroj dhe shpresoj se trajneri i ri (Manuel Pellegrini) do tė mė japė rast. Ka shumė spekulime, por tė jem i sinqertė, deri tash asgjė nuk ėshtė vendosur”, ka thėnė Sneijder.

“Nė ditė shoh se mediumet shkruajnė se do tė kaloj nė Itali, ndėrsa ditėn tjetėr mė paraqiten miq dhe mė thonė nėse ėshtė e vėrtetė se do tė luaj nė Gjermani”, ka shtuar holandezi, kontrata e tė cilit me klubin mbretėror skadon nė vitin 2013.
Back to top Go down
View user profile
 
Sneijder pėrsėrit: Dua tė qėndroj nė Real
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: