PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ze Roberto i lumtur qė do tė kalojė te Hamburgu

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4039
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ze Roberto i lumtur qė do tė kalojė te Hamburgu   Thu Jul 02, 2009 10:38 am

Ish-lojtari i Bayern Munichut, Ze Roberto, ka deklaruar se ka refuzuar njė ofertė tė mirė nga njė skuadėr (tė cilės nuk i pėrmend emrin) pėr tė luajtur te Hamburgu.
Braziliani 34-vjeēar ka arritur marrėveshje dyvjeēare me Hamburgun, ndėrsa sė shpejti pritet t’u bashkėngjitet miqve tė tij nga skuadra e re pėr pėrgatitjet parasezonale.

“Pėr mua paratė nuk janė gjėja mė e rėndėsishme dhe nuk dėshiroj tė transferohem nė Angli. Hamburgu ėshtė njė qytet i pėrsosur pėr mua dhe familjen time”.

“HSV ėshtė njė skuadėr e madhe me njė strukturė tė shkėlqyer dhe do tė luajė nė Evropė sezonin qė vjen. Po ashtu fėmijėt e mi nuk duhet tė adaptohen nė njė kulturė tė re”, ėshtė shprehur braziliani.
Back to top Go down
View user profile
 
Ze Roberto i lumtur qė do tė kalojė te Hamburgu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sa mė shumė kohė qė do tė kalojė, aq mė shumė do tė rritet e lartėsohet gjeniu i kombit Dr. Ibrahim Rugova

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: