PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Villa: Dua tė luaj pėr Barcelonėn

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3973
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Villa: Dua tė luaj pėr Barcelonėn   Thu Jul 02, 2009 10:38 am

Nė njė takim ballė pėr ballė me drejtuesit e Barcelonės, sulmuesi i Valencias, David Villa, ua ka bėrė tė ditur drejtuesve blaugranė se dėshiron tė transferohet nė Camp Nou, ndėrsa tani katalunasit po mundohen tė sigurojnė shėrbimet e spanjollit.
“Sport” shkruan se Villa ėshtė takuar me sekretarin teknik tė Barcės, Txiki Begiristain, tė cilit i ka thėnė: “Dėshiroj t’i bashkėngjitėm Barcelonės”.

Edhe Valencia ka pranuar se kanė biseduar me drejtuesit e Barcės, mirėpo transferimi i Villas do tė varet nga shuma qė do tė ofrojnė trekampionėt dhe nga kėrkesa qė do tė bėjė Los Che pėr sulmuesin.
Back to top Go down
View user profile
 
Villa: Dua tė luaj pėr Barcelonėn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: