PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Deschamps: Tani pėr tani Cana ėshtė kapiten

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Deschamps: Tani pėr tani Cana ėshtė kapiten   Thu Jul 02, 2009 10:39 am

Trajneri i Olimpique Marseille, Didier Deschamps, ka deklaruar se mesfushori shqiptar Lorik Cana aktualisht ėshtė lojtar i Marseille, mirėpo ekziston mundėsia qė ai tė largohet.
Kosovari ėshtė nė shėnjestėr tė disa skuadrave evropiane, duke specifikuar Arsenalin, Hamburgun dhe Wolfsburgun, mirėpo Deschamps thotė se pėr largimin e Canės duhet tė plotėsohen tre kushte.

“Tani pėr tani, ai ėshtė kapiten. Ndėrsa pėr largimin e Canės duhet tė plotėsohen tre kushte. E para, Loriku tė gjejė skuadėr e cila do t’i pėrshtatet, e dyta, ajo skuadėr tė bėjė ofertė e cila do t’i pėrshtatet Olimpique Marseillet, dhe e treta, ne duhet ta gjejmė njė lojtar i cili ėshtė po aq kualitativ sa ai ose tė jetė mė i mirė”, ėshtė shprehur Deschamps.
Back to top Go down
View user profile
 
Deschamps: Tani pėr tani Cana ėshtė kapiten
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: