PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ronaldo: Rooney do tė vdiste pėr United

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ronaldo: Rooney do tė vdiste pėr United   Thu Jul 02, 2009 10:40 am

Pėrfocimi i ri i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, thotė se ai do tė ndjejė mungesėn bashkė-lojtarit tė tij, Wayne Rooney.
“Premier League ėshtė e mbushur me talent tė shkėlqyeshėm, por pėr mua lojtari mė i veēantė ėshtė Wayne Rooney. Aftėsitė e tij janė fantastike, por kur luan futboll ai ėshtė nė gjendje tė vdesė pėr ekipin”, ka thėnė Ronaldo.

“Sipas mendimit tim ata do ta fitojnė Ligėn Premier edhe vitin e ardhshėm dhe shpresoj edhe pėr njė periudhė shumė tė gjatė”, ka shtuar portugezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Ronaldo: Rooney do tė vdiste pėr United
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: