PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lamborghini Gallardo LP550-2

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Lamborghini Gallardo LP550-2   Thu Jul 02, 2009 10:47 am

Versioni i ri Lamborghini Gallardo, i modelit tė vetit 2010, ėshtė emėruar LP550-2, e duke pasur parasysh se pos kėtyre fotografive nuk ka ndonjė njoftim zyrtar, derisa nuk nga emri i tij mund tė konkludohet se ka 550 kuaj fuqi dhe transmeton fuqinė vetėm nė boshtet e pasme.
Back to top Go down
View user profile
 
Lamborghini Gallardo LP550-2
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: