PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Nxehja e iPhone 3GS dėshpėron shfrytėzuesit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3973
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Nxehja e iPhone 3GS dėshpėron shfrytėzuesit   Thu Jul 02, 2009 10:49 am

Shumė shfrytėzues tė iPhone 3GS ankohen nė nxehjen e telefonit tė ri tė menēur dhe nė shikim tė parė tė pėrsosur tė kompanisė Apple, shkruan gazeta britanike “The Telegraph”.
Back to top Go down
View user profile
 
Nxehja e iPhone 3GS dėshpėron shfrytėzuesit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: