PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Mė nė fund vjen Firefox 3.5!

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4094
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Mė nė fund vjen Firefox 3.5!   Thu Jul 02, 2009 10:50 am

Pas pritjes sė zgjatur dhe disa versioneve eksperimentale, ekipi i cili punon nė shfletuesin e internetit Firefox na e ka dhuruar edhe versionin e tij 3.5.
Back to top Go down
View user profile
 
Mė nė fund vjen Firefox 3.5!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "Skėnderbeu, Mbreti luftėtar i Shqipėrisė", vjen nė atdhe
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: