PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sė shpejti iPhone OS 3.1

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3527
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Sė shpejti iPhone OS 3.1   Thu Jul 02, 2009 10:52 am

Kompania Apple pak kohė pas paraqitjes tė pėrditėsimit tė madh tė sistemit operativ iPhone OS ėshtė duke pėrgatitur njė version tė ri me mundėsi shtesė.
Back to top Go down
View user profile
 
Sė shpejti iPhone OS 3.1
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LIRI LUSHI: Sė shpejti do ta shkeli Preshevėn me "armėn" dhe plisin e bardhė tė Shote Galicės(Intrevistė)
» Shkup: Sė shpejti fillojnė punimet nė sheshin "Skėnderbeu"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: