PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 United kėmbėngul nė David Villan

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: United kėmbėngul nė David Villan   Fri Jul 03, 2009 12:50 pm

Oferta e kampionit nė fuqi tė Ligės Premier, Manchester United, mbetet mė e larta pėr sulmuesin e Valencias, David Villa.
Marca shkruan se United ka dėrguar ofertė tė vlefshme 45 milionė euro nė drejtim tė Valencias, pavarėsisht se sė fundi raportohet se Villa ėshtė nė rrugė pėr tė kaluar nė Barcelona.

Po ashtu thuhet se presidenti i Valencias, Manuel Llorente, favorizon Manchesterin, pasi ka mbetur i zhgėnjyer me sjelljet e Barcelonės nė tentim pėr tė marrė shėrbimet e sulmuesit, dhe do tė marrė parasysh vetėm ofertat nė kesh pėr lojtarin.
Back to top Go down
View user profile
 
United kėmbėngul nė David Villan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: