PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Owen nė biseda me Manchester United?

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Owen nė biseda me Manchester United?   Fri Jul 03, 2009 12:51 pm

Kampioni i Ligės Premier, Manchester United, raportohet se ka filluar bisedimet me pėrfaqėsuesit e sulmuesit tė Newcastle United, Michael Owen.
Edhe pse pak kush beson se Sir Alex Ferguson mund tė jetė i interesuar pėr Owen, mediat angleze shkruajnė se skocezi e kėrkon ish-sulmuesin e Liverpoolit dhe Real Madridit tė zėvendėsojė sulmuesin nė largim, Carlos Tevez.

Sky Sports nga burime tė afėrta ka arritur tė kuptojė se tashmė kanė filluar bisedime nė mes tė pėrfaqėsuesve tė Owen dhe Manchester United.

Owen, pavarėsisht lėndimeve qė kaloi, arriti tė shėnojė 11 gola pėr Newcastle nė sezonin e fundit dhe ka dhėnė shenja se ėshtė i gatshėm fizikisht dhe se ende e posedon instiktin golashėnues.

Kėto aftėsi dhe fakti se ai ėshtė i lirė qė nga fundi i kėtij muaji, i jep njė rast tė mirė Sir Alex Ferguson tė pėrforcojė ekipin, duke marrė parasysh edhe se skocezi pėlqen tė ketė njė sėrė opsionesh nė stolin rezervė.
Back to top Go down
View user profile
 
Owen nė biseda me Manchester United?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: