PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ramos: Barcelona ėshtė ekip, Reali ende jo

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4039
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ramos: Barcelona ėshtė ekip, Reali ende jo   Fri Jul 03, 2009 12:52 pm

Ish-trajneri i Real Madridit, Juande Ramos, beson se pavarėsisht harxhimeve tė mėdha tė klubit mbretėror, Barcelona vazhdon tė jetė njė ekip mė i mirė.
Klubi nga kryeqyteti spanjoll ka harxhuar po thuajse ēerek miliardi euro deri tash, derisa katalanasit ende nuk kanė nėnshkruar me asnjė lojtar kėtė verė.

“Nė nivel individual dhe duke shikuar lojtarėt, Reali ėshtė mė kualitativ, por Barcelona ka epėrsinė e tė qenit ekip, dhe Real Madridi ende nuk ėshtė. Sė pari duhet tė shihet se ēfarė do tė ndodhė. Pėr momentin ėshtė koha t’i vendosim nė pėrzierės dhe tė shohim nėse kokteji ėshtė i mirė”, ka thėnė Ramos.

Ish-trajneri i Sevillas dhe Tottenhamit, po ashtu ka thėnė se ai ėshtė i befasuar me largimin e tij tė shpejtė nga Real Madridi.
Back to top Go down
View user profile
 
Ramos: Barcelona ėshtė ekip, Reali ende jo
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vazhdon ikja masive e tė rinjve (Foto)
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: