PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 United me ofertė tė madhe pėr Agueron

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3676
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: United me ofertė tė madhe pėr Agueron   Fri Jul 03, 2009 12:53 pm

Kampioni anglez Manchester United ėshtė duke u munduar qė me ēdo kusht ta pėrforcojė sulmin.
Derisa thuhet se Sir Alex Ferguson ėshtė gati ta angazhojė Michael Owenin dhe Luis Fabianon (pėr 18.7 milionė euro), “Daily Mirror” njofton se Djajtė e Kuq do tė bėjnė ofertė edhe pėr sulmuesin e Atletico Madridit, Sergio Aguero.

Mėsohet se United do tė ofrojė 40 milionė funte (46 milionė euro) pėr shėrbimet e argjentinasit, i cili vėshtirė se do tė largohet nga kryeqyteti spanjoll kėtė afat kalimtar.
Back to top Go down
View user profile
 
United me ofertė tė madhe pėr Agueron
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Festė e madhe pėr nxėnėsit dhe prindėrit shqiptarė
» Gjergj Kastrioti - Skėnderbeu, prijėsi dhe heroi mė i madh nė histori
» Xhafer Leci:Pas pavarėsisė sė Shqipėrisė, festa mė e madhe ėshtė pavarėsia e Kosovės
» SHEJH SHEFQET SHEHU (1900-1952)
» Shoqata "Mėrgimtari" nga Kieli organizon manifestim:Feste te madhe ka shqiptarija per Flamur e per atdhe

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: