PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Chelsea refuzon ofertėn e Cityt pėr John Terryn

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Chelsea refuzon ofertėn e Cityt pėr John Terryn   Fri Jul 03, 2009 12:54 pm

Ekipi i Chelseat ka bėrė tė ditur nė ueb faqen zyrtare se ka refuzuar njė ofertė tė Manchester Cityt pėr shėrbimet e mbrojtėsit John Terry.
Pas marrjes sė Cityt nga ana a Abu Dhabi United Group, klubi shprehi interesim pėr shumicėn e mega-yjeve, mes tė cilėve edhe pėr John Terryn.

City ka dėrguar dy oferta pėr Terryn, njėra mbrėmė, por Chelsea i ka refuzuar tė dy propozimet dhe ka deklaruar se mbrojtėsi nuk ėshtė nė shitje.

“Ekipi i Chelseat mund tė pohojė se ka refuzuar plotėsisht ofertėn e Manchester Cityt pėr John Terryn. Cityt i ėshtė treguar qartas, pėr herėtė dytė, se nuk do tė hyjmė nė kurrfarė negociatash pėr kėtė temė”, thuhet nė deklaratėn e sbluve.

“John e ka shfaqur pėrkushtimin e plotė tė tij ndaj Chelseat. Dėshirojmė tė bėjmė tė qartė se John nuk ėshtė nė shitje”, shtohet mė tej nė deklaratė.
Back to top Go down
View user profile
 
Chelsea refuzon ofertėn e Cityt pėr John Terryn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: