PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 D'Agostino shėnjestėr e Liverpoolit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: D'Agostino shėnjestėr e Liverpoolit   Fri Jul 03, 2009 12:54 pm

Klubi i Ligės Premier, Liverpool, ėshtė duke synuar mesfushorin e Udineses, Gaetano D'Agostino.
Mediat nė Spanjė shkruajnė se Alonso dhe bashkė-lojtari i tij Alvaro Arbeloa do tė kompletojnė kalimin nė Real Madrid gjatė ditėve nė vazhdim, nėse jo gjatė disa orėve tė ardhshme.

Udinese nė anėn tjetėr raportohet se ėshtė e gatshme tė shesė D'Agostinon ose cakun e Manchester United, Alexis Sanchez, nėse arrijnė oferta mė tė mėdha se 17 milionė funte.
Back to top Go down
View user profile
 
D'Agostino shėnjestėr e Liverpoolit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: