PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Baptista: Do ta shihni bishėn e vėrtetė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Baptista: Do ta shihni bishėn e vėrtetė   Fri Jul 03, 2009 12:55 pm

Sulmuesi i Romės, Julio Baptista, nuk arriti ta dėshmojė veten sezonin e kaluar, mirėpo ai thotė se nė sezonin e ri do tė jetė ndryshe.
“Asnjėherė nuk kam, menduar tė largohem (nga Roma). Nė kontratėn time me Romėn kam edhe tre vite dhe unė dėshiroj ta respektoj atė”.

“Vitin e ardhshėm do tė jetė Kampionati Botėror dhe ėshtė shumė me rėndėsi pėr mua qė tė kaloj njė sezon tė mirė. Jam pėrshtatur nė Romė dhe kjo skuadėr mund tė ma jep mundėsinė qė tė paraqitem mirė edhe nė Kampionatin Botėror”, ka thėnė ‘Bisha’ pėr “Corriere dello Sport”.
Back to top Go down
View user profile
 
Baptista: Do ta shihni bishėn e vėrtetė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: