PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Mourinho: Dua tė rinj tė skuadėr

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Mourinho: Dua tė rinj tė skuadėr   Fri Jul 03, 2009 12:56 pm

Menaxheri i Interit, Jose Mourinho, ėshtė i bindur se nerazurėt kanė nevojė tė angazhojnė sa mė shumė tė rinj nė klub pėr tė shmangur rėnien e nivelit tė lojės.
Nerazurėt tashmė kanė sjellė nė ekip Diego Militon dhe Thiago Mottan kėtė verė, por Mourinho ėshtė duke u pėrgatitur edhe pėr fazėn e dytė tė transferimeve, me qėllim qė tė sjellė sa mė shumė tė rinj nė ekip.

“Ky ėshtė ekipi tė cilin e dua nė aspektin human. Interi i ka njerėzit mė tė mirė, por nuk do tė ketė ngritje nėse nuk ripėrtėrihet ekipi”, ka thėnė Mourinho.

“Ekipet e mia gjithmonė kanė qenė nė fillim tė ciklit. Nė anėn tjetėr, ėshtė shumė mė vėshtirė tė drejtosh kur ekipi ka njė mesatare prej 32 vitesh. Atėherė e keni arritur limit e potencialit tuaj, dhe kjo ėshtė arsyeja se pse unė dua tė rinj tė talentuar nė ekip”, ka shtuar portugezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Mourinho: Dua tė rinj tė skuadėr
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: