PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Valdano: Benzema, saktėsisht ēfarė kishim nevojė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Valdano: Benzema, saktėsisht ēfarė kishim nevojė   Fri Jul 03, 2009 12:57 pm

Drejtori sportiv i Real Madridit, Jorge Valdano, ka mirėpritur arritjen e sulmuesit francez Karim Benzema, duke thėnė se ai ėshtė saktėsisht ēfarė kishte nevojė klubi.
“Tash, Villa (David) ėshtė jashtė dhe Benzema ėshtė brenda. Benzema kompletoi synimin tonė pėr tė pasur njė sulmues agresiv tė qendrės”, ka thėnė Valdano.

Valdano po ashtu ka komentuar edhe pėr harxhimet e mėdha tė Realit gjatė kėsaj vere.

“Real Madrid ėshtė klubi mė i pasur nė botė, pjesėrisht sepse blejmė lojtarė tė klasit tė lartė. Dinamika e kėsaj mėnyre ėshtė dėshmuar e suksesshme nė tė kaluarėn. Ky ekip nuk mund tė synojė tė jetė mesatar, por tė jetė lider dhe pėr tė arritur atje ėshtė e pamundur pa lojtarėt mė tė mirė nė botė”, ka shtuar Valdano.
Back to top Go down
View user profile
 
Valdano: Benzema, saktėsisht ēfarė kishim nevojė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ora e dashurisė
» Ēka ėshtė dashuria?
» Qerim Pllana:Njė vepėr e cila pėrjetėsishtė jeton pėrjetėsinė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: