PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Owen arrin marrėveshje me United?

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Owen arrin marrėveshje me United?   Fri Jul 03, 2009 12:58 pm

Mediat britanike njoftojnė se Michael Owen u ėshtė nėnshtruar ekzaminimeve mjekėsore te Manchester Unitedi pasi qė ka arritur marrėveshje me Djajtė e Kuq.
Edhe pse mendohej qė karriera e Owenit do tė vazhdonte nė ndonjė skuadėr tė rangut tė ulėt, Sir Alex Ferguson ka vendosur qė ta transferojė atė te kampioni i Anglisė.

Tabloidi “The Sun” njofton se Unitedi do ta paguajė 50.000 funte nė javė sulmuesin anglez, ndėrsa kėsaj shifre do t’i shtohen edhe bonuset nė bazė tė paraqitjeve dhe golave tė 29-vjeēarit.
Back to top Go down
View user profile
 
Owen arrin marrėveshje me United?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Berisha nė Kosovė marrėveshje ndėrshtetėrore
» Ēfarė pėrmbante Marrėveshja ndėrmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiē?!
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Bahri Rashica:Na ka marrė malli
» Acarohen marrėdhėniet Greqi-Shqipėri, helikopterėt fuluturojnė nė kufi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: