PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Viola duhet tė paguajė mė shumė pėr Drenthen

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Viola duhet tė paguajė mė shumė pėr Drenthen   Fri Jul 03, 2009 12:59 pm

Gjiganti spanjoll Real Madrid kėrkon mė shumė para nga Fiorentina pėr transferimin e mesfushorit Royston Drenthe.
“La Gazzetta Dello Sport” shkruan se skuadra vjollce kishte planifikuar ta transferonte holandezin gjatė kėsaj jave nė formė huazimi, por me mundėsinė e blerjes nė fund tė sezonit.

Fiorentina kishte llogaritur tė paguante nėntė milionė euro nė fund tė sezonit nėse dėshironte ta transferojė Drenthen, mirėpo Mbretėrit kėrkojnė njė shifėr shumė mė tė madhe, e cila sipas informatave ėshtė e papėrballueshme pėr Violan.
Back to top Go down
View user profile
 
Viola duhet tė paguajė mė shumė pėr Drenthen
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: