PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 United interesohet pėr Ibrahimovic

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: United interesohet pėr Ibrahimovic   Fri Jul 03, 2009 12:59 pm

Manchester United do tė pėrpiqet ta sjellė nė Old Trafford sulmuesin e Interit, Zlatan Ibrahimovic, shkruan Corriere dello Sport.
Ende spekulohet pėr tė ardhmen e Zlatan Ibrahimovic, edhe pse duket se suedezi do tė vazhdojė tė qėndrojė nė Inter. Real Madridi tashmė ka transferuar njė sėrė yjesh dhe vėshtirė se do tė bėjė pėrpjekje pėr tė marrė shėrbimet e Ibrahimovic.

Manchester City nė anėn tjetėr ka kthyer vėmendjen kah Carlos Tevez dhe Samuel Eto’o, derisa Barcelona synon David Villan. I vetmi ekip qė mund tė ofrojė para tė majme pėr tė marrė shėrbimet e suedezit ėshtė Manchester United.

Corriere dello Sport shkruan se Sir Alex Ferguson ėshtė duke e pėrcjellė situatėn e Ibrahimovic, qė kur dėshtoi tė angazhojė Karim Benzeman.

Megjithatė Inter dhe Jose Mourinho nuk do tė heqin dorė lehtė nga shėrbimet e futbollistit mė tė mirė tė ekipit, dhe pritet qė edhe tentimi i United tė jetė i pasuksesshėm.
Back to top Go down
View user profile
 
United interesohet pėr Ibrahimovic
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: