PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kaka: Alonso do tė ishte pėrforcim i shkėlqyeshėm pėr Realin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4039
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Kaka: Alonso do tė ishte pėrforcim i shkėlqyeshėm pėr Realin   Fri Jul 03, 2009 1:00 pm

Ylli i ri i Real Madridit, Kaka, thotė se ai do tė dėshironte ta ketė bashkė-lojtar tek klubi spanjoll mesfushorin e Liverpoolit, Xabi Alonso.
Reali tashmė ka sjellė nė radhėt e veta Kaka, Cristiano Ronaldon, Raul Albiol dhe Karim Benzema, por Florentino Perez nuk mendon tė ndalojė kėtu. Xabi Alonso po ashtu ėshtė njė prej dėshirave tė Realit.

“Kam luajtur kundėr tij nė dy finale tė Ligės sė Kampionėve. Ai ėshtė njė futbollist i shkėlqyeshėm dhe ėshtė spanjoll, do tė ishte njė pėrforcim i shkėlqyeshėm”, ka thėnė Kaka.

Spekulohet se Reali ka ofruar 28 milionė funte pėr Alonson, por trajneri i Liverpoolit, Rafael Benitez, nuk dėshiron tė dėgjojė pėr shumė mė tė vogėl se 35 milionė funte.
Back to top Go down
View user profile
 
Kaka: Alonso do tė ishte pėrforcim i shkėlqyeshėm pėr Realin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Gani Geci i tregon Thaēit se fotografia e Rugovės ishte nė odėn e Adem Jasharit
» LDK-ja kujton heronjtė e saj, Beteja e Loxhės ishte betejė historike
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, ėshtė dhe do te mbetet arkitekti i pavarėsisė
» Besim Muhadri: A ishte vrasja e Emin Durakut pjesė e skenarėve tė komunistėve serbė dhe tė shėrbėtorėve tė tyre nė Kosovė?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: