PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Guardiola dėshiron anėsorin e Valecias, Mata

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Guardiola dėshiron anėsorin e Valecias, Mata   Fri Jul 03, 2009 1:01 pm

Trajneri i Barcelonės, Pep Guardiola, ka nė plan tė sjellė nė radhėt e blaugranėve, anėsorin e Valencias, Juan Manuel Mata.
Sportivja spanjolle Sport shkruan se Guardiola dėshiron ta forcojė ekipin nė krahun e majtė tė mesfushės dhe dėshiron ta sjellė mesfushorin Mata, nė Camp Nou.

Barca tashmė ėshtė nė bisedime me Valencian pėr sulmuesin David Villa dhe po ashtu do tė bėjė pyetje edhe pėr njė marrėveshje qė do tė pėrfshinte anėsorin.

Ndėrkohė, ish-kapiteni i Barcelonės, Sergi Barjuan, i ėshtė bashkuar stafit stėrvitės sė tė rinjve tė klubit.
Back to top Go down
View user profile
 
Guardiola dėshiron anėsorin e Valecias, Mata
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: