PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Chelsea do tė ofrojė 60 milionė funte pėr Paton

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Chelsea do tė ofrojė 60 milionė funte pėr Paton   Fri Jul 03, 2009 1:01 pm

Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, ka zhvilluar biseda me pronarin e klubit, Roman Abramovich, ku janė diskutuar edhe transferet e mundshme tė klubit londinez.
Sipas Corriere dello Sport, takimi ėshtė zhvilluar nė njė prej jahteve tė Abramovich dhe rusi ka komunikuar me italianin nė gjuhėn angleze.

Dyshja kanė biseduar pėr planet e Ancelottit pėr nėnshkrimin e ri, portierin e Middlesbrough, Ross Turnbull, si dhe pėr arritjen e fundit nga CSKA Moska, anėsorin Yuri Zhirkov.

Abramovich po ashtu ka siguruar Ancelottin se ai do tė bėjė gjithēka qė mundet pėr tė transferuar Alexandre Paton nga Milani.

Raportohet se miliarderi e ka garantuar Ancelottin se ėshtė i gatshėm tė ofrojė 60 milionė euro pėr brazilianin.
Back to top Go down
View user profile
 
Chelsea do tė ofrojė 60 milionė funte pėr Paton
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: