PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ukrainasit dėshirojnė tė ndryshojnė emrin e fshatit nė Jackson

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ukrainasit dėshirojnė tė ndryshojnė emrin e fshatit nė Jackson   Fri Jul 03, 2009 1:03 pm

Banorėt e fshatit Oktjebrskoje, vendit tė tyre dėshirojnė tė ia ndryshojnė emrin dhe ta emėrojnė atė sipas mbretit tė ndjerė tė muzikės pop Michael Jackson.
Back to top Go down
View user profile
 
Ukrainasit dėshirojnė tė ndryshojnė emrin e fshatit nė Jackson
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: