PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ferrari gabimisht publikon modelin e ri

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4349
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Ferrari gabimisht publikon modelin e ri   Mon Aug 10, 2009 4:35 amSapo na kanė shfaqur trashėguesin e automjetit F430, modelin 458 Italia, nga Ferrari vjen edhe njė tjetėr ngacmim.
Nė faqen zyrtare tė prodhuesit dje ėshtė shfaqur njė lidhje interneti me hyrjen “600 GTB – vjen sė shpejti”. Edhe pse nė Ferrari kanė reaguar shpejt edhe lidhjen e pėrmendur e kanė larguar pas vetėm disa minutash, lajmi pėr trashėguesin e supozuar tė modelit 599 GTB Fiorano ėshtė shpėrndarė si flaka.

Nė Ferrari tani pėr tani po hedh po poshtė ēfarėdo supozimesh nėpėr forume dhe spekulimet e mediave dhe thonė se thjesht bėhet fjalė pėr njė gabim teknik, e jo edhe pėr modelin e vet tė ri.

Pasi qė kjo nuk ėshtė hera e parė qė italianėt thonė njė gjė e del krejt ndryshe (ajo pėr tė cilėn ėshtė folur), do tė durojmė edhe pak. Ndoshta dikush nė Ferrari do ta bėj edhe ndonjė gabim!.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Ferrari gabimisht publikon modelin e ri
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: