PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Demaskohet Nokia 5530 XpressMusic

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4383
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Demaskohet Nokia 5530 XpressMusic   Mon Aug 10, 2009 4:37 amVersioni mė i lirė i celularit Nokia 5800 XpressMusic, tanimė ka arritur tek disa njerėz nė Britani tė Madhe, mė saktėsisht tek njerėzit e mobiles.co.uk, tė cilėt kanė paraqitur hapjen e kutisė sė Nokia 5530 XpressMusic nė portalin e njohur pėr shkėmbimin e video materialeve YouTube.
Celulari ėshtė shumė mė i vogėl sesa Nokia 5800 XpressMusic, por mangėsia mė e madhe ėshtė mosekzistimi i mbėshtetjes pėr 3G.

Ekrani ėshtė me tė vėrtetė i shkėlqyeshėm edhe pse ėshtė mė i vogėl sesa vėllai i madh, 2.9 inē me 16 milionė ngjyra dhe rezolucion prej 640 x 360 piksela, fotoaparati ka 3.2 megapiksela standarde me blic LED.

Shitja e celularit nė Britani tė Madhe fillon nesėr (e martė) me ēmimi prej 150 funtesh, pėr rrjetet mobile me parapagim, qė ėshtė shumė mė lirė sesa 199 funte sa ishte paralajmėruar.