PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lėshohet Firefox 3.6 alfa

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Lėshohet Firefox 3.6 alfa   Mon Aug 10, 2009 4:38 amĖshtė lėshuar versioni i parė zyrtar i shfletuesit Firefox 3.6 i cili do tė duhej tė sillte pėrmirėsime qė kanė tė bėjnė me shpejtėsinė dhe njė varg mundėsish tė reja.
Nė versionin 3.6 tė Firefoxit me emėr kodues Namoroka do tė duhej tė pėrfshihen pėrmirėsimet qė lidhen me shpejtėsinė e ekzekutimit tė JavaScript dhe njohjes sė faqeve, si dhe disa mundėsi tjera mė tė vogla qė lidhen me CSS (Cascading Style Sheets).

Nė Mozilla theksojnė se pėr dallim nga versioni paraprak, Firefox 3.6 do tė lėshohet relativisht shpejtė pas versionit 3.5, respektivisht nuk do t’i dallojnė vitet por muajt.

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3741
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Lėshohet Firefox 3.6 alfa   Fri Aug 14, 2009 9:27 pm

me pa lon linkin hazer skesh pas dert po as ti ski faj se smunesh me bo tana a mu mir shm veq vazhdo capten :P

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3741
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Lėshohet Firefox 3.6 alfa   Fri Aug 14, 2009 9:30 pm

arbias wrote:
me pa lon linkin hazer skesh pas dert po as ti ski faj se smunesh me bo tana a mu mir shm veq vazhdo capten :P
ja e gjeta shamm interesant edhe en shqip


http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all.html

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Lėshohet Firefox 3.6 alfa   Fri Aug 21, 2009 3:40 pm

po nuk eshte zor me e gjet nuk e kisha pa ate postin ton se ta kisha gjet me nje her !

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Lėshohet Firefox 3.6 alfa   

Back to top Go down
 
Lėshohet Firefox 3.6 alfa
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: