PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sony Ericsson S001, ēdo gjė qė ju nevojitet

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4261
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Sony Ericsson S001, ēdo gjė qė ju nevojitet   Fri Jan 30, 2009 10:06 amKompania Sony Ericsson ka paraqitur nė tregun e Japonisė telefonin celular i cili posedon nė kuptimin e plotė tė fjalės krejt ato ēfarė mund tė dėshironi nga njė pajisje e kėtillė.
Telefoni ka ekran tė madh AMOLED prej 3.3 inēėsh, i cili ofron fotografi nė rezolucionin prej 480 x 854 pikselash, qė ėshtė pėr tu respektuar.

I pranishėm ėshtė edhe fotoaparati prej 8.1 megapikselash, me autofokus, blic dhe detektim tė buzėqeshjes, mė pas ėshtė mundėsuar edhe qasja nė televizionin mobil si dhe opsioni GPS.

Nga lidhjet janė tė pranishme GSM/CDMA, Bluetooth, kėshtu qė nė teori, telefoni do tė punojė edhe jashtė territorit tė Japonisė.

Pritet qė modeli S001 tė paraqitet edhe nė tregjet e Evropės dhe Amerikės, derisa ai do tė shitet nė tri ngjyra tė ndryshme – tė zezė, rozė dhe tė gjelbrėn me korniza tė arta.

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3658
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Sony Ericsson S001, ēdo gjė qė ju nevojitet   Tue Feb 03, 2009 8:54 am

Ghetto Gold wrote:


Kompania Sony Ericsson ka paraqitur nė tregun e Japonisė telefonin celular i cili posedon nė kuptimin e plotė tė fjalės krejt ato ēfarė mund tė dėshironi nga njė pajisje e kėtillė.
Telefoni ka ekran tė madh AMOLED prej 3.3 inēėsh, i cili ofron fotografi nė rezolucionin prej 480 x 854 pikselash, qė ėshtė pėr tu respektuar.

I pranishėm ėshtė edhe fotoaparati prej 8.1 megapikselash, me autofokus, blic dhe detektim tė buzėqeshjes, mė pas ėshtė mundėsuar edhe qasja nė televizionin mobil si dhe opsioni GPS.

Nga lidhjet janė tė pranishme GSM/CDMA, Bluetooth, kėshtu qė nė teori, telefoni do tė punojė edhe jashtė territorit tė Japonisė.

Pritet qė modeli S001 tė paraqitet edhe nė tregjet e Evropės dhe Amerikės, derisa ai do tė shitet nė tri ngjyra tė ndryshme – tė zezė, rozė dhe tė gjelbrėn me korniza tė arta.

wow ky sigurisht duhet me qene ne formatin HQ
i njohur edhe si high quality
Back to top Go down
View user profile
 
Sony Ericsson S001, ēdo gjė qė ju nevojitet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: