PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Berisha dėshiron tė dėshmohet

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3751
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Berisha dėshiron tė dėshmohet   Mon Aug 10, 2009 4:41 amBesart Berisha duket se ėshtė integruar mė sė miri nė radhėt e Arminia Bielefeldit. Sulmuesi 24-vjeēar ėshtė i kėnaqur me ambientin qė ka gjetur nė klubin e Bundesliga II, ku pritet tė debutojė tė hėnėn nė takimin kundėr Hansa Rostock.
“Po pres me padurim tė luaj. Jam i ēmendur pas golave. Dua vetėm tė shėnoj, tė shėnoj, tė shėnoj!”.

“Nuk mė intereson asgjė tjetėr. Kam vetėm njė objektiv, tė ndihmoj Arminian tė arrijė rezultate sa mė tė mira dhe tė rikthehem si protagonist. Nėse do tė arrij ta gjej vazhdimisht rrugėn e rrjetės, aq mė mirė do tė jetė pėr mua”, ėshtė shprehur sulmuesi kosovar.

Pas dy vitesh zhgėnjimi te Burnley nė Angli, ku gjatė gjithė kohės ka luajtur i huazuar nė skuadra tė tjera, Berisha kėrkon tė konfirmohet te Bielefeld, ku ka kontratė deri nė vitin 2012.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Berisha dėshiron tė dėshmohet
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mr. Elmi Berisha - Peja Meriton me Mirė, Ndryshimi po Vjen!'s Photos - Profile Pictures
» Komandanti i Koshares kolonel Rrustem Berisha kalon nė AAK
» BEKIM BERISHA-ABEA
» Poshtėrsia nuk ka fund, Berisha: Me operacion t'majasilit kanė marrė librezėn e veteranit
» Anton Berisha i AAK-sė, sulmon LDK-nė: Isa Mustafa ėshtė i shkollės "zhugoslloave"!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: