PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pato ėshtė absolutisht i pashitshėm

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4198
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Pato ėshtė absolutisht i pashitshėm   Mon Aug 10, 2009 4:41 amMilani ka reaguar pėr tė shuar spekulimet se ėshtė nė bisedime me Chelsean pėr shitjen e sulmuesit Alexandre Pato.
“Duke marrė parasysh artikujt qė qarkulluan kėtė mėngjes (tė dielėn) nė shtypin britanik, Klubi Futbollistik i Milanit sqaron dhe rithekson se nuk ka negociata nė lidhje me Alexandre Paton, dhe se lojtari ėshtė absolutisht i pashitshėm”, shkruan nė deklaratėn zyrtare tė Rossonerėve.

Chelsea ka planifikuar tė shpenzojė 52.5 milionė euro si edhe t’ia huazojė Milanit njė qendėrmbrojtės pėr tė siguruar shėrbimet e sulmuesit brazilian.

Mirėpo nė bazė tė kėsaj deklarate, kuqezinjtė lėnė tė kuptohet se 19-vjeēari ėshtė lojtar i rėndėsishėm i klubit italian.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Pato ėshtė absolutisht i pashitshėm
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: