PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ibra do tė debutojė kundėr Cityt

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3898
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Ibra do tė debutojė kundėr Cityt   Mon Aug 10, 2009 4:42 amNjoftohet se sulmuesi i Barcelonės, Zlatan Ibrahimovic, do tė debutojė me fanellėn e re nė ndeshjen miqėsore tė tė mėrkurės kundėr Manchester Cityt.
Sport.es shkruan se Ibra nga e hėna do tė fillojė stėrvitjet e plota, ndėrkohė qė do t’i bėhet radiografia e dorės, tė cilėn e kishte thyer sa luante pėr Interin.

Boshnjaku me pasaportė suedeze ėshtė rikuperuar mirė, kėshtu qė stėrvitjet e kėtyre dy ditėve do tė vendosin nėse ai do tė debutojė nė ndeshjen qė do tė zhvillohet nė stadiumin e qytetit tė Manēesterit, kundėr ‘pasanikėve’.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Ibra do tė debutojė kundėr Cityt
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Tė gjitha veprimet e kundėrligjshme tė Xhabir Zharkut
» Propagandė naive dhe e pėshtirė kundėr festės sė Vitit tė Ri (VIDEO)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: