PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kaka: Me Ronaldon do tė fitojmė gjithēka

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4290
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Kaka: Me Ronaldon do tė fitojmė gjithēka   Mon Aug 10, 2009 4:42 amSuperylli i Real Madridit, Kaka, ka thėnė se dėshiron t’i fitojė tė gjitha trofetė me Los Blancos, duke llogaritur edhe praninė e superyllit tjetėr, Cristiano Ronaldo.

“Dėshiroj tė fitoj La Ligan, Kupėn e Mbretit dhe Ligėn e Kampionėve. Jam i lumtur qė jam kėtu dhe jam shumė i lumtur qė do tė luaj krahas lojtarit tim tė preferuar, Cristiano Ronaldo”.

“Secilėn herė qė e shoh ma pėrkujton golin e bukur qė e shėnoi nė finalen e Ligės sė Kampionėve tė sezonit 2007/2008. Prandaj planifikoj qė t’i fitoj tė tria trofetė me tė dhe me pjesėn tjetėr tė skuadrės”, ka thėnė braziliani pėr “Corriere dello Sport”.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Kaka: Me Ronaldon do tė fitojmė gjithēka
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:NĖ PĖRKUJTIM TĖ MASAKRĖS SĖ BELEGUT TĖ DEĒANIT DHE GJITHĖ MASAKRAVE NĖ ATDHEUN TIM,NDERIM!!!
» Arbana Xharra:"Bac u kry", tė gjithė po ikin
» Njė pyetje nga Ilir Dardani: A ėshtė Gjergj Kastrioti Hero i tė gjithė Shqiptarėve? (I)
» Kėze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule tė bukura gjithė aromė tė Mėmėdheut tonė
» Rajmonda Maleēka: Poemė pėr Adem Jasharin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: