PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kaka: Me Ronaldon do tė fitojmė gjithēka

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3862
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Kaka: Me Ronaldon do tė fitojmė gjithēka   Mon Aug 10, 2009 4:42 amSuperylli i Real Madridit, Kaka, ka thėnė se dėshiron t’i fitojė tė gjitha trofetė me Los Blancos, duke llogaritur edhe praninė e superyllit tjetėr, Cristiano Ronaldo.

“Dėshiroj tė fitoj La Ligan, Kupėn e Mbretit dhe Ligėn e Kampionėve. Jam i lumtur qė jam kėtu dhe jam shumė i lumtur qė do tė luaj krahas lojtarit tim tė preferuar, Cristiano Ronaldo”.

“Secilėn herė qė e shoh ma pėrkujton golin e bukur qė e shėnoi nė finalen e Ligės sė Kampionėve tė sezonit 2007/2008. Prandaj planifikoj qė t’i fitoj tė tria trofetė me tė dhe me pjesėn tjetėr tė skuadrės”, ka thėnė braziliani pėr “Corriere dello Sport”.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Kaka: Me Ronaldon do tė fitojmė gjithēka
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TĖ GJITHĖVE!Dosjer nga AGIM GASHI
» Frank Shkreli:TĖ GJITHĖ PĖR MARK GJONAJ-N MĖ 13 SHTATOR
» Murat Gecaj: Mbyllet Gazeta "Mėsuesi" - Nderim pėr gjithė drejtuesit, redaktorėt dhe bashkėpunėtorėt
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TĖ GJITHĖVE!
» Asllan Dibrani: Diaspora Shqiptare nė Gjermani e shqetėsuar pėr gjendjen aktuale gjithėkombėtare!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: