PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Leonardo: Ende jemi nė merkato

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Leonardo: Ende jemi nė merkato   Mon Aug 10, 2009 4:43 amMilani ka qenė aktiv nė merkato gjatė kėtij afati kalimtar, duke kėrkuar njė sulmues, edhe pse me disa sosh nuk ka pasur sukses.
Edhe pse mendohej se pas transferimit tė Klaas-Jan Huntelaar transferimet pėr Rossonerėt kanė marrė fund duke llogaritur mungesėn e fondeve, trajneri Leonardo thotė tė kundėrtėn.

“Afati kalimtar? Ėshtė i hapur deri mė 31 gusht, kėshtu qė nuk do tė ishte e drejtė tė themi se pėr ne ka marrė fund. Ende kemi nė shėnjestėr disa lojtarė”.

“Ende jemi duke u pėrgatitur, dhe do tė vazhdojmė punėn qė ta gjejmė formėn tonė mė tė mirė para fillimit tė sezonit”.

“Kemi zhvilluar disa ndeshje dhe tani i dimė pozitat tė cilat duhet t’i pėrmirėsojmė”.

“Arritėm tė nėnshkruajmė me Huntelaar dhe ai do tė jetė njė lojtar shumė i rėndėsishėm, sepse ai ka njė aftėsi tė jashtėzakonshme para golit. Jam shumė i lumtur qė ai na ėshtė bashkėngjitur”, ka thėnė Leonardo pėr Milan Channel.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Leonardo: Ende jemi nė merkato
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dardan Velija: Njė biografi siē s'jemi mėsuar tė shohim

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: