PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pellegrini: Higuain dhe Robben do tė qėndrojnė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4290
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Pellegrini: Higuain dhe Robben do tė qėndrojnė   Mon Aug 10, 2009 4:44 amTrajneri i Real Madridit, Manuel Pellegrini, ka mohuar spekulimet se Gonzalo Higuain dhe Arjen Robben, mund tė largohen nga Santiago Bernabeu.
Pellegrini ka thėnė se Higuain “nuk ka qenė asnjėherė nė listėn e transfereve”, ndėrsa i pyetur pėr Robbenin, ai ėshtė pėrgjigjur se asnjėri nga kėta lojtarė nuk ėshtė nė listėn e atyre qė do tė largohen.

Sė fundmi, Robben ka refuzuar njė ofertė nga Tottenham Hotspur dhe ka shprehur dėshirė tė qėndrojė te Los Blancos.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Pellegrini: Higuain dhe Robben do tė qėndrojnė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: