PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ferguson mbron Foster

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Ferguson mbron Foster   Mon Aug 10, 2009 4:44 amMenaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, qėndron nė krah tė portierit Ben Foster pas paraqitjes sė tij zhgėnjyese nė ndeshjen e djeshme nė Wembley.
“Duke e njohur Ben dhe aftėsitė qė ka, ai do tė mund t’ia kishte dalė mė mirė nė golin e dytė. Sidoqoftė, kjo ishte sfida e parė e tij e madhe”, ka thėnė Ferguson.

“Ai ka pritur njė kohė tė gjatė, ka kaluar lėndime dhe nė para-sezon unė kam angazhuar tė tri portierėt, dhe ndoshta nuk ndamė shumė minutazh pėr tė. Por mė e rėndėsishmja ėshtė se, duke njohur aftėsitė e tij, nuk duhet tė shqetėsohem shumė”, ka shtuar skocezi.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson mbron Foster
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» I dėnuari me vdekje mbron pėrsekutorin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: