PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Martins: Newcastle ėshtė si thertore

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Martins: Newcastle ėshtė si thertore   Mon Aug 10, 2009 4:44 amSulmuesi i ri i Wolfsburgut, Obafemi Martins, ka fajėsuar ish-klubin e tij Newcastle United pėr largimin e tij.
“Mbeta pa asnjė opsion pėrveēse tė largohem nga Newcastle. Vendi u bė si njė thertore. Askush nuk dinte se ēfarė po ndodh. Klubi filloi tė lėvizė qorras pas rėnies nga Liga Premier dhe mė e keqja ishte se nuk kishte komunikim me lojtarėt”, ka thėnė Martins.

“Lojtarėt shpresonin se Alan Shearer do ta mbajė pozitėn e menaxherit, por klubi nuk ishte i aftė tė marrė vendim. Dhe pa menaxher dhe me shumė nga lojtarėt mė tė mirė qė dėshironin tė largohen, ndjeva se nuk kam tė ardhme atje”, ka shtuar nigeriani.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Martins: Newcastle ėshtė si thertore
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: