PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Inter kthen vėmendjen kah Ribery

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4290
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Inter kthen vėmendjen kah Ribery   Mon Aug 10, 2009 4:45 amSipas mediave italiane, kampioni i Italisė, Inter, ėshtė ekipi i fundit qė ėshtė hedhur nė garė pėr tė marrė shėrbimet e sulmuesit tė Bayern Munichut, Frank Ribery.
Nerazurėt janė nė kėrkim tė njė mesfushori, me mesfushorėt e Real Madridit, Wesley Sneijder dhe Rafael van der Vaart, dhe atė tė Chelseat, Deco, qė janė nė listėn e dėshirave.

Por sipas Gazzetta dello Sport, presidenti i klubit Massimo Moratti ka njė cak tjetėr. Pas largimit tė Zlatan Ibrahimovic presidenti dėshiron njė yll tė ri dhe kreativ nė ekip, andaj ėshtė duke menduar seriozisht pėr tė angazhuar Frank Riberyn.

Megjithatė realizimi i kėtij qėllimi tė vėshtirė ėshtė pak i besueshėm, duke marrė parasysh listėn e gjatė tė klubeve qė e dėshirojnė lojtarin, si Real Madrid, Manchester United dhe Chelsea, ndėrsa vetė lojtari ka shprehur dėshirėn pėr tė qenė pjesė e klubit spanjoll.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Inter kthen vėmendjen kah Ribery
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Emocionohet imami Krasniqi: All-llahu i madhėruar nuk ta kthen shpinėn

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: