PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 dj.goni

Go down 
AuthorMessage
dj.goni
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 2
Thanks : 0
Pikėt : 3414
Registration date : 2009-08-15

PostSubject: dj.goni   Sat Aug 15, 2009 2:32 am

Very Happy jom agoni nga prishtina kam 19 vjet kam perfunduar shkollen nesjse tasht ne fakultet dhe jeni te mrekullushem www.ks-net.tk
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: dj.goni   Fri Aug 21, 2009 3:42 pm

flm mir se erdhe !

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3744
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: dj.goni   Tue Sep 01, 2009 10:03 am

mir se kem ne forum =D

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: dj.goni   

Back to top Go down
 
dj.goni
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Prezantohu nė Forum-
Jump to: