PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Fiat planifikon katėr Lancia tė ri vitin e ardhshėm

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Fiat planifikon katėr Lancia tė ri vitin e ardhshėm   Mon Dec 28, 2009 1:44 pmPlani zhvillimor dyvjeēar zbulon plane ambicioze tė prodhuesit
italian, e pas injorimit shumėvjeēar, duket se fokusi po kthehet kah
modeli Lancia.
Nėse nuk i marrim parasysh ridizajnimet, Fiat
nė dy vitet e ardhshėm planifikon tė paraqes 17 modele tė reja nga tė
cilat katėr do tė janė Lancia tė bazuar nė platformat e Chrysler.

Vitin e ardhshėm nė Detroit do tė duhej tė presim modelin e parė tė
Chrysler tė bazuar nė Lancia Delta, mirėpo shumė mė interesante ėshtė se
nė Fiat planifikojnė tė paraqesin limuzinėn e klasės sė mesme dhe
kabrioletin, atė SUV dhe MPV deri nė vitin 2011.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Fiat planifikon katėr Lancia tė ri vitin e ardhshėm
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: