PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 MSN Messenger pėr Mac nė 2010

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: MSN Messenger pėr Mac nė 2010   Mon Dec 28, 2009 1:45 pmPasi qė gjatė vitit 2009 nuk ka arritur tė paraqitet MSN
Messenger pėr Mac, vijnė fjalė tė forta se kjo gjė megjithatė do tė
ndodhė gjatė vitit 2010.
Megjithatė, nė pyetje ėshtė
aplikacioni tė cilin e pėrdorin njė numėr shumė i vogėl i pėrdoruesve,
prandaj edhe ata deri mė tani sigurisht kanė hequr dorė nga pritja e
kėtij pėrditėsimi.

Pėrditėsimi pėr aplikacionin MSN tė kompanisė Microsoft do tė duhej tė
sillte me vete video dhe audio mbėshtetje pėr shfrytėzuesit e Mac.

Informacioni pėr shtyrjen i ka dėshpėruar ata tė cilėt u kujtohet njė
paralajmėrim i ngjashėm nga viti 2008 kur ishte thėnė bindshėm se ky
aplikacion pėr Mac do tė vinte gjatė vitit 2009.

Ekipi zhvillues i MSN pėr Mac pohon se pėrditėsimi do tė vjen nė muajin
mars dhe me vete do tė sjell karakteristika tė cilat do tė dėshmojnė se
pritja ia ka vlejtur.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
MSN Messenger pėr Mac nė 2010
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: