PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Apple Tablet nė janar?

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Apple Tablet nė janar?   Mon Dec 28, 2009 1:49 pmSipas tė gjitha gjasave
Apple ėshtė duke u pėrgatitur tė prezantojė tabletin e saj para botės,
pasi qė raportohet se kompania me bazė nė Cupertino, u ka kėrkuar
zhvilluesve tė aplikacioneve qė gjithashtu tė pėrgatisin demo tė
rezolucionit tė plotė tė ekranit pėr njė event qė pritet tė mbahet nė
janar.

“Ata u kanė thėnė zhvilluesve tė caktuar se pėrderisa ata
krijojnė aplikacionet e tyre qė tė pėrkrahin rezolucion tė plotė tė
ekranit (nė vend tė njė rezolucioni tė fiksuar 320 x 480), aplikacionet e
tyre do tė duhej tė punojnė pėr merak” deklaroi njė burim anonim pėr
Business Insider.

Apple veēse ka marrė me qira njė qendėr eventi
nė San Francisko me 26 janar rreth paraqitjes sė njė produkti, dhe duket
se ky do tė jetė momenti kur do tė paraqitet pėr herė tė parė Tableti.

Burime
tė ndryshme nga interneti kanė theksuar se tani pėr tani ėshtė e
pamundur tė blihen ekrane 7 inēėshe tė ndjeshme nė prekje, dhe se kjo
paraqet edhe njė sinjal tjetėr tė paraqitjes sė produktit tė Apple gjatė
janarit tė vitit 2010.

Nė anėn tjetėr njė punėtorė i Apple ka
shpalosur pėr NY Times se konsumatorėt do tė “jenė tė befasuar mbi
mėnyrėn sesi ndėrveprohet me tabletin e ri”. E ēfarė ka dashur tė thotė
ai me kėtė, askush se di...

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Apple Tablet nė janar?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: