PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Rrjedh celulari Samsung Acme i8910

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4141
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Rrjedh celulari Samsung Acme i8910   Fri Feb 06, 2009 11:08 amSipas burimeve nga tė cilat vijnė fotografitė (jo aq kualitative) dhe specifikat, Samsung Acme nuk do tė jetė edhe aq i lirė.
Kompania Samsung pas modelit Omnia do tė tentojė tė ofrojė alternativė pėr tė popullarizuarin iPhone me modelin Acme i8910. Sipas fotografive jozyrtare dhe specifikave, celulari duket bukur premtues.

Pos ekranit tė ndjeshėm nė prekje do tė ketė edhe njė tast fizik pėr tė bėrė thirrje, kamerė me rezolucion prej tetė megapiksela dhe mundėsinė e incizimit tė video materialeve nė formatin high definition (HD) dhe dalje HDMI. Nga teknologjitė pa tela tė pranishme do tė janė Wi-Fi, 3G e GPS, video do tė mund tė ndahen me pajisjet kompatibile me DLNA, derisa vet pajisja do tė vjen me kapacitet prej 8 e 16 GB.

Ēmimi i celularit nuk ėshtė i njohur, mirėpo pritet qė zyrtarisht tė paraqitet nė kongresin “Mobile World Congress” i cili fillon mė 17 shkurt.

_________________
Back to top Go down
View user profile
_3iMi_
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 44
Thanks : 3
Pikėt : 3405
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: samsung   Fri Feb 06, 2009 1:55 pm

i fort valla
Back to top Go down
View user profile
 
Rrjedh celulari Samsung Acme i8910
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: