PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 YouTube thyen tė gjitha rekordet

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: YouTube thyen tė gjitha rekordet   Fri Feb 06, 2009 11:10 amRecesioni nuk i ka goditur as pėr sė afėrmi shėrbimet online tė video materialeve, nė kėtė rast mė tė popullarizuarin nga tė gjithė – YouTube. Gjatė muajit dhjetor, video materialet e paraqitura nė kėtė shėrbim janė shikuar rreth dy miliardė herė.
Siē raportojnė analistėt e kompanisė comScore, gjatė muajit dhjetor nė shėrbime tė ndryshme pėr video online kanė qenė mbi 30 milionė pėrdorues dhe kanė shikuar gjithsej katėr miliardė incizime.

Siē edhe ėshtė pritur, rekorder sipas shikueshmėrisė ėshtė shėrbimi YouTube i kompanisė Google nė tė cilin rreth 24 milionė pėrdorues kanė tė publikuara incizime tė cilat janė parė diē mė shumė se dy miliardė herė.
Nė vendin e dytė tė shikueshmėrisė nė tregun e shėrbime pėr video online, larg prej YouTube, janė gjetur disa prej video faqeve tė transmetuesit BBC, tė cilat kanė shėnuar rreth shtatė milionė vizita unike. Pėrdoruesit e faqeve tė BBC kanė shikuar video materialet rreth 60 milionė herė.
Nė vendin e tretė janė gjetur faqet e Microsoft, derisa nė tė katėrtin shėrbimi megavideo.com.
www.comscore.com

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
YouTube thyen tė gjitha rekordet
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 30 FOTOT MĖ PREKĖSE TĖ TĖ GJITHA KOHĖRAVE
» Vetėvendosje: Ja si "Zajednica" thyen territorin e Kosovės (Foto)
» Komenti i Adem Berishes nė Youtube te kėnga pėr Diellzen dhe Ninelin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: