PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pershendetje Pėr Adminin arbias

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4143
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Pershendetje Pėr Adminin arbias   Fri Feb 06, 2009 11:33 am

Pershendetje per ty arbias kalofsh bukur Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3540
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Pershendetje Pėr Adminin arbias   Sat Feb 07, 2009 4:01 am

Ghetto Gold wrote:
Pershendetje per ty arbias kalofsh bukur Very Happy
Faliminderit get edhe ti gjithashtu webmaster
Back to top Go down
View user profile
 
Pershendetje Pėr Adminin arbias
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Pershendetje ga fshati Akllap

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Jump to: