PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lexo Para Se Me U Prezentu !!

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Lexo Para Se Me U Prezentu !!   Wed Jul 09, 2008 2:47 pm

Pershendetje

Po shihet qe shumica e antarve hyjn ne ket rubrik pershendetin dhe nuk e lejn nje prezentim qysh i ka hije kti topicu ktu jan te mirseardhura pershendetjet mirpo ndalohet rrepsisht hapja e nje teme pa prezentim~ Rregull Per Ket Temė

Ndalohen Temat Pa Prezentim ( rrepsisht )

- [ Rregull Per Moderatort - TE DERGOHEN TE GJITHA TEMAT PA PREZENTIM NE SHPORT ] -

Ndalohen Fjalt Banale ( rrepsisht )

Ndalohet Dalja Jasht Teme ( rrepsisht )

Ndalohet Chit / Chat

-----------

Ne ket Topic e drejt e antarit osht qe ta bej nje prezentim ( minibiografi ) sa ma te qart / te kuptueshum - kerkohet seriozitet maximal dhe te tregohet e verteta rreth antarit .. [ mbasi qe te gjith e dini se ne nuk kemi qfar te fshehim edhe pse posedojm nofka te ndryshme ne ktu e prezentojm veten me emra real origjinal dhe nuk hezitojm ta themi t' verteten ] kshtu qe mos keni frik nga ndonje gje - qdo prezentim e ka vleren e vet ... prezentimi esht pjes e forumit dhe para se me fillu me hap ndonje tem t' re ne forum ather e vizitoni ket rubrik lexoni rregullat pastaj nese jeni ne pajtim me rregullat tona ather lirisht mundeni me vazhdu me forumin .

Besoj se um kuptut qfar deshta me than me ket .

Me Rrespekt Ks-Net.Tk
Faliminderit Per Mirkuptim

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Lexo Para Se Me U Prezentu !!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Prezantohu nė Forum-
Jump to: